2.–5. augustil 2018

KalaTehas

Viskoosas Nõmmerga tee 5
avatud 3. augustil kell 12–24

Kuna Kõrgessaare ja eelköige Viskoosa oli mõned ajad tagasi tuntud oma kalatehase poolest ja meie kohvikupidajad on ka mitmeid-mitmeid aastaid olnud seotud kalatehase hingeeluga (ehk tööstaaži seal kogunud), siis meie kohvik tuleb kergelt kalatehaseteemaline ja eelkõige kalamaitseline!

Kalatehas oli Viskoosa inimestele ja kogu Hiiumaale väga-väga tähtis ning nii mõnelgi (või siis väga paljudel tegelikult) on oma lugusid ning mälestusi Hiiu Kaluri ning kalatööstusega. Neid me meenutada ja meelde tuletada tahamegi. Ka dekoratsioonid on kalatehasehõngulised ning mõni kohe ka pärit päris kalatehasest!

Pererahvas koos sõpradega soovivad kostitada teid hea ja paremaga. Menüüs saab olema erinevaid kalasööke, alates korralikust kalasupist kuni kiviahjus valmistatud kalapitsadeni. Kindlasti ka värsked salatid lisanditega ning ka tervislikud magustoidud. Menüüs on nii vanu häid klassikuid kui ka uusi ning huvitavaid maitseid. Ja mis kohvik see on, kui pole kooki ja kohvi? Ikka kvaliteetset masinakohvi ning ka kooki saab.

Täiskasvanutele (eelregistreerimise ja osalustasuga) plaanime õhtul kolmel täistunnil sommeljeega õpituba, kus tutvustame veine, mis sobivad just erinevate kalatoitudega kokku, ning räägime algtõdesid, et veinimaailmas orienteerumine lihtsam oleks! Loomulikult on õpituba koos kalasuupistetega. Õpitoale soovitame eelregistreeruda, kuna kohtade arv piiratud. Lisainfo peatselt.

Lastele 3. eluaastast kuni.. pakume aga päeval pitsavalmistamise õpituba, kus igaüks saab teha just oma lemmikpitsa ning peale laduda oma lemmikkoostisosad! Samuti kolmel täistunnil ning piiratud kohtadega ja eelregistreerimisega. Täpsem info lähiajal. 

Lastele mängunurk. Täiskasvanutele uudistamist, maitsmist ja nautimist jagub ka!

Tule veeda meiega mõnus päev!

Jälgi meie kodukohvikut ka Facebookis.