2.–5. augustil 2018

Kräftskiva

Mangu rannas
õhtusöök 3. augustil kell 20–02

Osalemine ainult etteregistreerimisega! 

On aeg kuulutada välja Homearti juba neljas ja seekord ka VIIMANE Hiiumaa kohvikutepäevadel toimuv Kräftskiva ehk VÄHJAPIDU 2018:

(NB! vanusepiirang 18+)

Põhjamaadest pärit traditsiooniline vähjasöömispidu leiab taaskord aset imeliste loojangute poolest tuntud Mangu rannas. Kräftskiva tähendab pika peolaua taga lustaka seltskonnaga: 

  • ohjeldamatut vähjasöömist;
  • napsu, nalja ja naeru;
  • laulu-tantsu.

Kohapeal saab tutvuda Kräftskiva "etiketi", vähjasöömisvõtete, muhedate eesti(ndatud) napsilaulude ja vahvate kaaspeolistega.

Millal või kas üldse kunagi oma elus oled vähki söönud? Aga hääle kähedaks laulnud või kuu valgel rannaliivas jalad valusaks tantsinud? Seda meeleolu peab kohapeal ise proovima!

Osalustasu 75 eurot sisaldab lookas lauda, tõeliselt mehist kõhutäit vähki koos juurde kuuluvate kõrvalroogade ja desserdiga ning kõiki kangeid ja vähem kangeid jooke. Suurepärast pidu ja unustamatut mereäärset augustiööd pealekauba!

NB! Tegemist pole massiüritusega ja kohtade arv (100) on piiratud. Koha laua ääres garanteerib osalustasu tasumine  kes ees, see lauas!

Peost osasaamiseks:

  1. registreeru nimeliselt kairit@homeart.ee;
  2. kanna osalustasu 75 eurot Nordic Homeart OÜ arveldusarvele EE637700771001681883, selgituseks VÄHJAPIDU ja osaleja(te) nimi.

Homeart garanteerib – seda pidu ei unusta sa eales!

Vaata lähemalt Facebookist

Eelmiste aastate galeriid siin:
2016 
2014 

Kohviku täpne asukoht on SIIN