2.–5. augustil 2018

Mesila

Kassaris Lemmena talus
avatud 2. augustil kell 12–24

Mesila, ühepäevakohvik kesk kadakalist Kassari saart, lubab pakkuda ühe magusa elamuse mesinike taluhoovis. Lisaks meest nõretavale menüüle pakume võimaluse minna rännakule mesilaste ürgsesse maailma, õppida tundma nende köögipoolt ja degusteerida erinevaid meesorte, mis Hiiumaa kordumatud taimekooslused meile heldelt pakuvad.

Lemmena talu on olnud mesinike kontoriks juba pea pool sajandit. Selle ajaga oleme jõudnud järeldusele, et me võime võtta mesilased ja nad puu otsast tarru tuua, kuid mesilased on ikka enda peremehed, just nagu nad on olnud juba vähemalt 100 miljonit aastat. Kohvi kõrvale kirjeldame teilegi, milleks kõigeks mesilased võimelised on, ja milline näeb välja mesinike argipäev.

Meie mesilastõug on aretatud Inglismaal, kuid ärge muretsege, Mesila kohviku menüü on kohalik! Ammutame inspiratsiooni meest ja puhtast Hiiumaa toorainest, ja paneme kokku ühe magusa suvepäeva. Muidugi on avatud ka meie meepood ja saab oma silmaga näha, kuidas mesi kärjest purki jõuab! Lastele avatud põnev lastenurk. Rohkem infot meie kodulehelt.

Ootame teid 2. augustil Lemmena mesindustalus!