2.–5. augustil 2018

Onu Reinu Juures

Palade külas Palade talus
avatud 3. augustil kell 12–24 

Rein Aasma oli Palade külas kaua see mees, kelle poole pöörduti, kui oli vaja targemaga nõu pidada või abi küsida. Ta oli kirglik kala- ja jahimees ning hinnatud töömees. Naljamees ka. Kogukonnas teda austati. Reinu külalised aga teadsid teda kui ääretult külalislahket meest – onu Reinu juurde oli alati tore tulla! Lahkust oli juba kaugelt tunda ja näha.  

Reinu enam ei ole. Vähk murrab ka kõige tugevamad ja kangemad. Külalislahkus on aga edasi antud lastele ja lastelastele, nii et Paladele on sõpradele ja sugulastele ikka ja alati tore tulla. Sel suvel soovime sooja vastuvõttu pakkuda veel rohkematele.  

Onu Reinu Juures kaetakse külalistele alati laud kõige paremaga. Valmistakse onu Reinu retsepti järgi maailma kõige paremad kurgid. Kooki pannakse rõõmsate kanade munad ja oma aiast hästi valitud marjad. Suitsuahjust tuleb sooja suitsukala. Eks ikka seda, mida meri annab. Grill ka huugab ning lõhnad ütlevad, et säristatakse oma saare kraami, seda mida naaberkülast või metsast saab.  

Ruumi on meil palju, võta kindlasti pere ja sõbrad kaasa.  

Õhtul on keldrikuurikeika! Saab mõnusalt lõkke ääres sumiseda ja maailma asju arutada, kuivatatud kala süüa ja ka tantsu lüüa!  

17.00–18.00 toimub suur lastetrall: meisterdame ja mängime

20.00 Hiiumaa neidude Karmeni ja Ragne kontsert

Kõik on oodatud!  

Kohvik toetab Vähiravifondi “Kingitud elu”.

Leia meid ka Facebookist: kohvik Onu Reinu Juures.