2.–5. augustil 2018

Spice Girls

Harju külas Harju-Rätsepa tuuliku all
avatud 5. augustil kell 11–18 

Harju küla Hiiumaa lõunaosas meelitab oma mõnusa asukoha, rõõmsate inimeste ning tõelise Hiiumaa hingega. Harju-Rätsepa tuulik on kogunemispunkt nii uudistavatele turistidele kui ka kohalikele noorukitele ning külaelanikele.  

Spice Girls kodukohvikul on hea meel teid taas kostitada Harju tuuliku all. Sel aastal on meie kohviku tõmbenumbriks eelmise aasta külastajate vaieldamatu lemmik: tuliselt vürtsikas Iki chili con carne. Kausitäie tulise chili juurde käib kaasas ka meelepärane garneeringute valik krõbedatest nacho’dest värske salatini. Soolase ampsuna pakume Kristeli seenesalatit. Maiasmokkade menüüst võib leida mõnusaid isetehtud küpsetisi – Kelly banaanileib, Maki Kirju Koer, Triinu tiramisu ja Elyse pulgakoogid.  

Loomulikult ei puudu õigest kohvikust ka kohv ja seekord oleme otsustanud kampa võtta tõelised spetsialistid! Ainult kohvikutepäevaks saabub Hiiumaale tõeliselt maitsev specialty coffee ehk erikohv Rocket Bean Roastery röstikojast! Seda iseloomustavad mahedad ja magusad maitsed ning juttu kohvist jagub nii kauaks, kuni kuulajaid on. Kohvi on võimalik kohapeal nautida nii klassikaliste cappuccino’de või latte’dena kui ka veidi põnevamatel käsitöömeetoditel valmistatuna! Lisaks on võimalik täiendada koduseid kohvivarusid soetades kaasa pakk värsket kohvi!  

Tõelistele kohvisõpradele on kell 14 kavas teha kohvimaitsmine ehk cupping, mis on kõigile huvilistele TASUTA.

Ootame teid külla!