Kohvikupidajatele

Siia väike jutt

Söömaaja korraldajatele

Eesti Vabariik sai 100-aastaseks! Meie poolt pikka iga ja väärikust ning üheskoos Sinuga teeksime Eestile kingituse – hiidlaste 100 söömaaega. 

Hiiumaa kohvikutepäevad toimuvad käesoleval aastal 2.–5. augustil ning on järjekorras kaheteistkümnendad. Lisaks juba traditsioonilisele sündmusele, mil avatud ühepäevakohvikud üle saare, kutsume Sind sel aastal osa saama ka Hiiumaa kohvikutepäevade kingitusest. 

Hiidlaste 100 söömaaja mõte on luua intiimne õhkkond hiidlaste kodudes, aedades ja hoovides. Meie soov on kutsuda üles 100 hiidlaste seltskonda, kes kostitaksid enda juures külalisi kaugemalt, ning küllatulnud leiaks omakorda enda isikliku(d) hiidlase(d). 

Kontakt, mis tekib istudes söögilaua taga, arutades maailma või Hiiumaa asju, nautides parimaid Hiiumaale omaseid maitseid, tutvustades oma kodu ja tegemisi – just seda me tahame ja just Sina saad meid aidata! 

Kutsume Sind üles avama enda koduuksed ja katma laua külalisele kaugemalt või lähemalt justkui oma pereliikmele. Külalisi võid laua taha mahutada nii palju kui laua ääres toole või kapis taldrikuid, et oleks kena õhtu- või lõuna- või hommikusöök justkui pereringis

Osalejatelt ootame, et annaksite oma soovist märku ja täpsustaksite:

  • söömaaja koha ja aja (vabalt valitud päeval 2.–5. augustil 2018); 
  • mitut inimest ootate
  • millist laadi söömaajaga on tegu.

Sinu ideid ootame e-postil piret.eesmaa@gmail.com. Kutsu külla! 

Lähem info: 

Piret Eesmaa
tel 514 6215
piret.eesmaa@gmail.com

Kohviku või söömaaja registreerimine

Registreerimisi võetakse vastu alates 01.02.2019 - 30.04.2019

Aitäh kõikidele toetajatele, kes Kohvikutepäeval kaasa aitavad!