Allika tüdrukutemaja kohvik

Hooaeg: Kohvikud 2014


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 14.00—20.00


Asukoht: Suuremõisas Allika hostelis

Suuremõisas Allika hostelis
1. augustil kl 14–20


Olete palavalt oodatud Suuremõisa Allika hostelis paiknevasse mõisa stiilis salong-kohvikusse. Valgete pitslinadega väikesed ja suuremad lauad ning ajaloohõngulised sohvakomplektid annavad võimaluse pisikesele eraldatusele igale seltskonnale. Õhus on rooside, hea kohvi ja maitsvate roogade lõhna. Kellele salongis kohta ei jagu, võib kena ilma korral ka aias laudade taga omale rahuliku koha leida.

Nii Härraste kui Lihtarahva menüüst saab valida suppe, praade, täidetud pannkooke, grill-liha värske salatiga, lastele friikartuleid viineritega või pelmeene hapukoorega ja palju muudki. Aurava kohvi või tee kõrvale sobivad suurepäraselt suussulavad kaneelisaiad, marjakoogid või väikesed Pavlovad. Laste suu saab magusaks pannkookide, krõbedate vahvlite ja jäätisega.

Lapsed saavad joonistada, raamatuid lugeda, puslesid panna, kiikuda jm. Taustaks rahulik muusika.

Kl 18 Salongikontsert: esinevad Triin Ella (mezzosopran) ja Kristel Laas (akordion) kavaga Itaalia muusikast, mis algab klassikaga, läbib Napoli laulud ja lõpeb kaasakiskuvate kergemuusika viisidega.

Võimalik, et ka pererahvas ise astub ühel hetkel üles väikeste muusikaliste etteastetega, aga see jääb esialgu üllatuseks.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil