Baabade Puhvet

Hooaeg: Kohvikud 2011


Asukoht: Vabrikuväljak 6, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Vabrikuväljak 6
Avatud kuni 20.00


Baabad avavad ainult üheks päevaks Vabrikuväljakul kalevivabriku meistrite maja ees rohe-valge värskusest tulvil puhveti jahutavate jookide ja maitsvate suupistetega ning toovad rahva ette oma koduste köökide saladused. Jooke ja snäkke saab nautida jalutuskäigule kaasa haarates või Vabrikuväljaku murul külitades ja sõpradega lobisedes.

Pakume mõnusalt jahutavaid smuutisid ja kokteile erinevates variatsioonides, eranditult kõik valmistatud värsketest hooajamarjadest ja -viljadest. Nälja kustutamiseks pakuvad Baabad soolaseid suupisteid ning igaühel on võimalus täiendada nende maitset oma soovi kohaselt puhvetis kasvavate värskete ürtidega. Magustoiduks saab meie juures jäätist nii krõbedates kodus küpsetatud vahvlites kui ahvatlevalt lõhnava maasika toormoosiga. Või hoopis marjadega – kuidas kellelegi meeldib.

Kohvikutepäeval ei ole Baabad Vabrikuväljakul üksi – koos toredate naabritega Hiiumaa muuseumist (Parunite Balkon) ja Round Table'iga (Meistrite Vinoteek) saab üheks päevaks teoks Vabrikuväljaku kohvikutetänav, kuhu kõik on oodatud ja kust lihtsalt peab läbi jalutama. Kohtumiseni Vabrikuväljakul!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil