Elu Tamme All

Hooaeg: Kohvikud 2011


Asukoht: Keskväljak 5a, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Keskväljak 5a
Avatud kuni 17.00


Kuum augustipäev, kohvikutepäev Kärdlas. Soovid sisse astuda koduselt tuttava kujundusega pangakontorisse, et paar ülekannet teha või kaardilimiite suurendada. Aga oh üllatust, midagi on teisiti – tuttava telleri asemel on leti taga hoopis Eesti rahatähelt maha astunud prillidega härrasmees. Ja rahaasjade korraldamise asemel saad tassi head kohvi ja kehakinnitust. Kõrvaltuksest astub, pea kuklas, välja tuttava olemisega proua, juuksed lehvimas ja rüht laitmatu. Kus teda kohanud oled, kohe ei meenu... Aga kohv on hea, nagu vanasti tehti. Ja kook viib keele alla. Küll need pangaasjad saavad esmaspäeval aetud...

Asume Hiiumaa pealinna Kärdla vanalinnas uhkes klaashoones. Keha saab kinnitada privaatsetes kambrites, kus kuuma kohvi kõrvale pakuvad maitsvaid küpsetisi tuntud tegelased rahatähtedelt või teenindajad igapäevaelust, keda hiidlased on harjunud pangakontoris kohtama. Menüülehelt leiab omale meelepärast nii noor, seenior-, kui ka kuldklient.

Toimub õnneloos ja oodata on üllatusesinejaid. Avatud on väike ajaloonurgake, kus huvilisteni toodud killukesi rahamaailma lähemast ja kaugemast minevikust. Kindlasti ootame meie kohvikusse ka lapsi, sest kes hoiavad lapsi veel paremini kui pankurid – me oleme harjunud raha hellalt hoidma ja oskame sama teha ka lastega.

Astu tuppa ja vaata, kuidas käib Elu Tamme All!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil