Helide Aed

Hooaeg: Kohvikud 2016


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Pikk 26

Pikk 26
avatud 6. augustil kl 12.00–24.00
Pikal tänaval on armsa segasummasuvilat meenutava maja ümber õdus roheline ja varjuline aed, millest üheks päevaks saab salapärane Helide Aed – vanade õunapuude all mõnusad kohvikulauad, pikutamiseks vaibad-padjad, aed täis muusikat ja muusikuid, peakokk valmistamas hõrgutisi ja lõbus kohvikutiim pakkumas põnevaid sööke-jooke-jutte.

  • Terve päev täis muusikat ja kontserte.
  • Menüüs nii mõnusalt soolast kui hõrgutavalt magusat.Joogikaardil põnevaid leide käsitööõllest ja -limonaadist kuni šampanjani.
  • Lastele oma väike kohvik ja Hiiumaa kivide maalimise nurgake.
  • Varjulises aias lisaks kohvikulaudadele õdus lesila muusika, toidu-joogi ja hea seltskonna nautimiseks.
  • Kogu see toredus on Kärdla Johannese koguduse ajaloolise maja aias. Hea kogudus on lubanud, et majaga saab tutvuda nii seest kui väljast.


Meil on kirju kohvikupidajate seltskond, keda seob pikaajaline sõprus ja armastus Hiiumaa vastu. Hiidlane ja hariduselt muusik Katrin Aunpu (Klein) on suutnud ära võluda oma Kärdla kohvikutepäeva fännidest mandrisõbrad, et seekord ise üks meeleolukas muusikakohviku päev pidada. Meie tiimis on Tarmo, tuntud ja tunnustatud superkokk, kelle käe all valmivad road nii mitmeski pealinna toidukohas, filmiprodutsent Anneli, turismiinimene Külli, toiduavastusretkede korraldaja Paul, infoühiskonnaguru Kristjan ja ajakirjanik Jüri. Lastekohvikut aga juhatavad lapsed ise! Meiega ühinevad head ja tunnustatud muusikud, kes annavadki sellele kohvikule sisu ja mõtte. Helide Aia programmiga saab tutvuda meie Facebooki lehel ja ka Kärdla kohvikutepäeva veebilehel.

Ootame meie õdusasse aeda Pikk 26! Kaasa hea tuju, sõbralikkus ja palju muusikaarmastust! Muide – väike nooditundmine võib kasuks tulla, sest ootamas on nii mõnigi üllatus ;)

Üks väike laul oli rannas maas,
rannas maas, rannas maas.
Üks väike laul oli rannas maas,
täna hommikul peale sadu…


Need armsad sõnad kirjutas kunagi Ellen Niit. Tulge vaadake, ehk leiate oma laulu Hiiumaalt kohvikutepäevadelt!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil