Jahtu Maha Lõõgastusnurk ehk Chill Out Lounge

Hooaeg: Kohvikud 2013


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Rannapaargu juures

Rannapaargu juures 
Avatud 12–...


Väljavõte Rudolf Rudina 2013. aasta reisikirjadest
3. august, Kärdla


Uurin kohvikutepäeva kaarti ja juba leian end sammumas läbi rannapargi mere poole. Pargi embusest välja jõudes tervitab mind mõnus inimsumm, mille taustalt on kuulda mahedat muusikat. Kohvikukülastajad on end mugavalt vaipadele ja diivanitele sättinud, sest selgub, et kohe pärast plaadikeerutaja setti peaks kõlama hakkama noore jazz-lauljatari hääl. Võtan veinitelgist jaheda suvejoogi – prosecco vist, põllega härrasmehelt otsustan tellida kõrvalseltskonnas kiitust saanud BBQ-ciabatta, näppu jääb ka tükike quiche’i, millest lihtsalt ei suutnud loobuda. Vajun veel tühjana seisnud kott-tooli.

Ühtäkki haarab mind kirjeldamatu õnnetunne – kas oli see maitseelamus või hoopis suud kõditanud külm kihisev jook või äkki pargist pakatava roheluse värskus? Ei – see võib olla mind oma haardesse võtnud merelt tulev mõnus briis või äkki taamal improviseeritud golfirajalt tulev golfipalli "kõks" või ikkagi muusika?

Ma lepin sellega, et see on bukett, kus on osake sellest kõigest, lükkan jalad sirgeks ja vajun veel sügavamale tooli embusesse. Uuesti kaarti sirvides veendun, et miski ei sunni mind siit lahkuma. Ah jah, hea lugeja.... et kuhu ma siis sattunud olen? Nad on selle ühepäevakohviku nimeks pannud Jahtu Maha Lõõgastusnurk ehk Chill Out Lounge. Ma olen nendega nõus!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil