Kärdla Dünamo

Hooaeg: Kohvikud 2013


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Kärdla staadionil (Põllu tn)

Kärdla staadionil (Põllu tn)
Avatud 12–20


Mens sana in corpore sano” (Juvenalis) 

Retrospordikohvik Kärdla Dünamo pakub võimaluse rännata ajas tagasi ja nautida tervislikke suupisteid, hõrgutisi ning keha virgutavaid jooke. Spordikohvikule omaselt toimuvad päeva jooksul mitmed sportlikud mõõduvõtmised, sh saab uuendada oma isiklikke rekordeid ja proovida uusi spordialasid. Midagi kontimurdvat teha ei tule. Ka kübara ja kleidiga kohvikukülastaja leiab endale sobiva tegevuse. Lastele toimub eraldi võistlusprogramm.

Kogu selle melu kestel saab tutvuda ka Kärdla staadioni ja spordiajalooga. Enne rekordite purustamist on võimalik ka tervisekontrollist läbi astuda.

Kohvik Kärdla Dünamo annab välja heategevusliku eesmärgiga meene! Spetsiaalselt Kärdla kohvikutepäevaks disainitud klaasist magnetitele on oma autogrammi jäädvustanud olümpiahõbe Heiki Nabi. Meenete müügist saadud tulu annetatakse Hiiumaa Spordiliidule meditsiinilise veloergomeetri ostmiseks. Igal aastal viiakse läbi Hiiumaa noorsportlaste terviseuuringud, mille teostamiseks ei sobi tavapärased jõusaalide masinad. Vaja on spetsiaalselt koormustestidele kohandatud veloergomeetrit, mis maksab ligikaudu 1500 eurot. Kohvik Kärdla Dünamo on võtnud Hiiumaa noored ja nende tervise oma südameasjaks! Tule sinagi laupäeval, 3. augustil Kärdla Dünamo kohvikusse staadionil ja toeta Hiiumaa noorsportlasi!

Programm

Kärdla Dünamo pakub võimaluse harjutades meistriks saada: terve päeva saab hüpata keksu või keerutada võimlemisrõngast. Päev algab loomulikult virgutusvõimlemisega – kell 12.30 staadionil!

Lisaks toimub Kärdla Dünamo VTK (Valmis tööks ja kaitseks) eri: algusega 13.00, 15.00, 17.00 ja 19.00! 

Seltsimehed, daamid ja lapsed – olge valmis! Ja olge kohal! 

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil