Kaetud Lauad

Hooaeg: Kohvikud 2012


Asukoht: Turuplatsil

Turuplatsil
avatud 12–19


Kõik hubased külalised, kes te soovite näha, kuidas teile lauad seekord kaetud on, peate seda ebatraditsioonilist virr-varri ise vaatama tulema. Saate istuda lauda, valida menüüst hurmavaid roogasid ja suupisteid ning lasta need endale hõbekandikuil ette kanda. Lõunaks on valmis seks kellaajaks vastava kergusega söök, eelroaks ja vahepalaks kostitab kohvik hõrkude gurmeevõileibade ja -suupistetega. Õhtusöögiks on salaretsepti järgi valmiv wok-nuudliroog ning üht koma teist säriseb ka grillil. Kindlasti saab ka suu magusaks!

Vabamalt võtjatele on kogu kohvikualal maas tekkidel istumine peaaegu et kohustuslik, sest meelelahutust jagub igaks tunniks nii üllatusesinejate, moe- ja muusikaaletenduste kui ka plaadikeerutajate näol. Ja miks mitte pidada omaette piknikku, sest head-paremat jätkub kõigile!

Kes ei soovi aga niisama istuda, saab osa võtta õpitoanurgas toimuvast ja disainida endale omapäraseid esemeid. Aja maha võtta ja auru välja lasta saab ka vesipiibu telgis, millel on jällegi väga ebatraditsiooniline olemus. Kindlasti ei tohi unustada, et sel päeval on kogu turuplats küllastatud erinevate kaupadega ja avatud on kõik poekesed, mille seintel palju kaugemale ja lähemale ulatuvat turuplatsiga seotud ajalugu.

Võtame koos aja maha ja oleme loovad!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil