Kirik Keset Küla

Hooaeg: Kohvikud 2014


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—22.00


Asukoht: Kärdla kiriku juures

Kärdla kiriku juures
avatud 12–22


Hiiumaa Sõprade Seltsi kohvik Kirik Keset Küla sündis soovist anda panus Kärdla kiriku renoveerimisse, et kaunis pühakoda ja kontserdipaik kestaks üle põlvede. Hiiumaa Sõprade Selts kutsub kõiki Hiiumaa sõpru meie algatusega ühinema.

Meie kohvikus kõlab elav muusika, on võimalus saata postkaarte oma kallitele, lisaks loeb Kersti Kreismann koos lastega Aino Perviku raamatut „Härra Tee ja Proua Kohv“. Hea kohv, suussulavad koogid, imeline muusika… teisisõnu kohvik selle sõna parimas tähenduses!

Igal täistunnil esineb DUO 2+ koosseisus Martin Uuskari (kitarr) ja Arvo Haasma (vioola, bass), kavas koraalitöötlused, jazzi standardid.

Kell 18.00 algab Kärdla kirikus Arsise kellade noorteansambli kontsert, dirigeerib Aivar Mäe. Kontsert on tasuline, piletid hinnaga 10 ja 5 eurot saadaval Kärdla Selveris ja kohapeal. Kontserdi tulu läheb Kärdla kiriku renoveerimise heaks.

Soovime oma külastajatele seekordsel Kärdla kohvikutepäeval pakkuda tõelist kohvikuelamust – luua paik, kust päeva lõppedes veel lahkuda ei tahaks.

Leiate meid Kärdla kiriku kõrvalt, värske piruka lõhn ja kaunid muusikahelid juhivad teid õigesse kohta. Tule, naudi ja anna sellega oma panus Kärdla kiriku hüvanguks!* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil