Krüsteni Hoowik

Hooaeg: Kohvikud 2017


Avatud: reedel, 2. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Jausa külas Krüsteni talus

Jausa külas Krüsteni talus
avatud 4. augustil kl 12–24


Avame esmakordselt oma uksed ja just sul on võimalus sellest koos meiega osa saada!

Krüsteni talu on kuulunud meie perele, Vähejausidele juba aastast 1860. Ajalooliselt on siin tegeletud paljude erinevate valdkondadega nagu telliskivide tootmine, loomakasvatus, viljakuivatus ning kalapüük. Sel aastal on perekond otsustanud esmakordselt avada koduse kohviku, et ka teistele oma talu võlusid tutvustada. Kohviku eesmärgiks on hoovist luua koht, mis pakuks imelist sööki ja mitmekülgset meelelahutust, olles seejuures keskkonnasõbralik ning kasutades võimalikult palju kohalikku toorainet.

Krüsteni Hoowiku kohvik ühendab endas nii Eesti kui ka välismaised maitsed, mis kooslusena pakuvad suurepäraseid elamusi.

Meie kohviku kolm peamist märksõna on kodune, meelelahutuslik ja heategevuslik. Päevast ei puudu mõnus live-muusika ega erinevad huvitavad tegevused nii täiskasvanutele kui ka lastele. Hoowikus on lisaks toidule ja joogile võimalik osta pererahva valmistatud käsitööd ja muud põnevat. Meie peamiseks eesmärgiks on koguda raha heategevuseks, et toetada mõnda Hiiumaa kohalikku organisatsiooni.

Krüsteni Hoowik kutsub kõiki veetma mõnusat päeva Hiiumaal Jausa külas, kus võõrustame teid suure külalislahkuse ning mitmete maitsvate roogadega. Võta pere või sõber kaasa ja tule naudi Hiiumaa suve koos meiega!

Meie tegemistest saad veel lugeda Krüsteni Hoowiku kodulehelt.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil