Lapitekipiknik

Hooaeg: Kohvikud 2015


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—22.00


Asukoht: Eha 3

Eha 3
avatud 1. augustil kl 12–22 (või kauemgi, kui külastajaid on) 


Tulge meile kohvitama või teed jooma, veinitama, jutustama, elavat kitarrimuusikat kuulama või lihtsalt niisama olema. Aga võib-olla hoopis mullijalkat mängima?

Meie koduaiakohvik on sama kordumatu nagu vanaema lapitekk. Erinevatest aiasoppidest leiad laheda papist kohvkumööbli või mõnusad piknikutekid puudevilus istumiseks.

Pakume erinevaid kohvijooke ja värsket piparmünditeed, mitmesuguseid magusaid suussulavaid kooke, aga ka kilu- ja kukeseenepirukat.

Väiksematele inimestele, kes kohvist väga ei hooli, on maja taga lõbus lasteala, kus saab kiikuda, mängida liivakastis, joonistada, meisterdada endale armsat loomakest või kaltsunukku. Siin pakuvad ka väikesed vahvlimüüjad teile koduseid vahvleid ning õunamahla.

Meie kohvikus kõlab elav muusika. Teile musitseerivad Georg Tulver, Gregor Uusväli ja Siim-Martin Kaasik.

Kui peaks aga tulema tahtmine teha midagi, mida varem pole kogetud, võiks mõelda mullijalkamängule. Oma 8-liikmelisele mänguseltskonnale saab aega eelnevalt broneerida aardessil mullijalka@gmail.com või teha seda kohvikus kohapeal.

PÄEVAKAVA: 

12.00  avame kohviku

13.00  saab esimest korda kuulata, kuidas musitseerivad Georg, Gregor ja Siim-Martin.

14.00  algavad mullijalkamängud (vajalik eelnev registreerimine) staadionil

Kohvikus pakume ka veidi tugevamat kehakinnitust: suppi ja krõbedat kanakoiba.

12.00–20.00 tegevused lastele

Oleme avatud seni, kuni külastajaid on.

Kõige värskema info tegevuste ja menüü kohta ning ka pildid meie kohvikust leiab Facebookist. * Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil