M

Hooaeg: Kohvikud 2009


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 11:00—19:00


Asukoht: Suure trummi juures

Suure trummi juures

M-kohvik on koht, kus tunnevad end hästi kõik mehed, eriti oleme aga mõelnud sellele, et kõigil naistel meie kohvikus hea olla oleks.

M-kohvikus oleme menüü koostamisel lähtunud peamiselt Eesti meeste ettekujutusest ühest heast kohvikust. Seal pakutakse maitsvat grill- ja BBQ- liha koos lisanditega. Selleks et ennast hästi tunda, ei piisa aga vaid meestele meelepärastest asjadest. Meie kohviku menüüs ja tegevustes on arvestatud ka naiste maitsega. Loomulikult ei puudu väga hea kohv.

M-kohviku on teie jaoks üheks päevaks Kärdlasse toonud M-klubi mehed ehk Round Table Kärdla liikmed. Tegemist on ülemaailmse noorte meeste liikumisega, mis sai alguse aastal 1927 Inglismaalt. Round Table tegevuse peamiseks eesmärgiks on küll klubi liikmete silmaringi laiendamine, kuid tihti on ette tulnud väljapoole klubi suunatud üritusi. Eestis on täna 13 tegutsevat klubi, mis on oma numbrid saanud asutamise järjekorras. Kärdla klubi on numbriga 4 ja on asutatud juba 1990. aastal.

M-kohvikus saate vaid ühel augustipäeval aimu sellest, mida klubi tähendab ja liikmetele annab, kes klubisse koondunud on ja kuidas seltskond M-kohviku pidamisega hakkama saab.