Maria-Mafalda kohvituba

Hooaeg: Kohvikud 2017


Avatud: reedel, 2. augustil kl 10.30—24.00


Asukoht: Sõru muuseumis

Sõru muuseumis
avatud 4. augustil kl 10.30–24


Korraks vaid tõstavad Hiiumaa lõunatipu külanaised puhvetitest välja oma uhkemad serviisid, säravamad pitsid ja hõrgumad retseptid, et avada ühel päeval Sõru muuseumis Maria-Mafalda  kohvitoa uksed.   

Just umbes seal, kus sõja lõpust kuni aastani 1965 tegutses ilmajaamas legendaarne ilma- ja merevaatleja Maria-Mafalda Apsolon, paneme taas udupasunale hääled sisse! 

Kavas on lisaks peente küpsetistega kohvitoale ja korralikule kõhutäiele ning põnevale keelekastele rohkelt sportlikke murumänge, kultuurset meelelahutust, matkamist maal ja merel. 

Ja nüüd veel tõlge kohalikku keelde: 
Tule julgesti ulgakesi, küll siis aeg ubaste ära kaub! Sööma jäuks saab prillakeedust, tuhli ja igatsugu muud paramad toidust, rüibata saab sahvti, õlut ja natuse napsi ka, kohvi muidugist. Platsis on muusikud, akatakse tegema igatsugu mängusid, tehakse klaariks, kes on keikse kangem mees koluma. Ole siis platsis ja võta sõber ja söömaiisu seltsi. 

Ootame sind Maira-Mafalda kohvitoas 4. augustil kell 10.30–24.00. Maria-Mafaldat külastades aitad Sõru muuseumil konserveerida Richard Uutmaa 1940. aastal valminud maali "Kaluriküla" ("Rannamotiivid"). 

Korraldamisel löövad kaasa Sõru muuseum ja Sõruotsa külaselts.

Kaardimaksed. 

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil