Meestehoid

Hooaeg: Kohvikud 2014


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Uus 25

Uus 25
avatud 12–20


Tõenäoliselt meeste lemmikkohvik! Aga mitte ainult. Ranna tee ja Uue tänava ristumispaigas asuvas Orunukkade hoovis saavad silma nuumamiseks eksponeeritud mitu isuäratavat põrisevat kaherattalist – nii kohalikke kui kaugema nurga tsikleid ja rollereid. Kõik külastajad on oodatud kärutama oma kaherattalise, mootoriga või ilma meie õuele ja nautima kohvi, koduseid sööke ja maiuspalasid. Serveeritud saavad nii šašlõkk, metsseavorstikesed ja hirvepirukas kui ka purukook ja vahvlid. Kohvitamise ajaks saab jätta oma kaherattalise sõbra ühepäeva-jalgrattahooldusesse, kus proff teeb sellele minihoolduse.

Kohvikutepäeval osaleb palju naisi ja lapsi, aga mehed? Mehed tahavad samuti, et nende maitsemeele ja hinge eest hoolitsetakse! Seetõttu avame meestehoiu kohviku, kus saab kõhu korralikult täis ja lonksu õlut peale. Mängida saab ka kõikvõimalikke meestele meeldivaid mänge, naistele mulje avaldamiseks jõudu katsuda ning koos lastega tehnikavidinaid algosadeks võtta ja kokku panna. Kavas on kohvipaku hoidmine, kalapüük, ehitamine ja rehviremont. Avatud on turaka tagumise laud. Toimub meeste lemmikkoogi hääletamine.

Maja peremees on legendaarne Hiiumaa liikluspolitseinik ja praegune autokooli õpetaja Erkki Orunuk. Sellest majast väljuvad ka Hiiumaa uued väljakoolitatud rolleri- ja mootorrattajuhid. Loomulikult saavad väljanäitusele toodud ka majaperemehe õpperollu ja õppemotikas.

Mehise kohvi keedab Meira. Hea õlle austajale toob käsitööna valminud märjukese mekkida Lehe Pruulikoda. Tutikad tsiklid BMW R1200GS-i ja BMW S1000RR-i saadab õue peale United Motors. Asjakohast muusikat teeb Karl Kruuse.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil