Must Pärl

Hooaeg: Kohvikud 2013


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Rootsi 5, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Rootsi 5
Avatud 12-st südaööni 


Sel aastal tõmbame masti meie laste suureks rõõmuks musta lipu ja avame koduõuele piraadilaeva. Olemine on vaba ja sõltumatu. Saab pidada aardejahti ja rääkida vanu meremehelugusid. Me seostame Kärdlat mere-, saare- ja sadamalinnana, millest on inspireeritud ka atraktsioonid. Hiiumaal on palju piraadilugusid, mida tasub üle vaadata ja üles soojendada. Näha saab mere ja Hiiumaaga seotud kunsti ja skulptuure.  

Tegevus toimub ühes vanimas koduaias Kärdla kesklinnas. See on ühtlasi ka kogunemiskoht, läbipääsupunkt meie kaugelt ja lähedalt tulnud sõpradele. Kohvikutegijad on pere ja sõbrad. Nii noored kui vanad. Kunstnikud ja muidu omamoodi inimesed. Üleaedsed ja ülemere-inimesed. Kõigil põues vaba ja sõltumatu piraadisüda.  

Musta Pärli kohvik on mõeldud lastele, peredele, noortele ja noortepärastele. Lastel  on alati meie juures palju tegevust: erinevad nurgakesed, batuut, liivakast, võrkkiiged, ronimine, piraadilaev... Samal ajal saavad vanemad nautida kohvi, kunsti ja elavat muusikat. Õuele võib eksida ära mõni Kariibi mere piraat või Arabella, mereröövli tütar.  

Pakume kõike kodust ja õdusat. Koduleiba ja kodukalja. Jäälimonaadi, jääteed ja jääkohvi. Sooja toitu ja tervislikke näkse piraadipäraselt. Meeleolu on positiivne, heatahtlik, omamoodi. Õhtu lõpetab sütelkõnd (kell 19), osalejad saavad registreeruda päeva jooksul. Eks tule ja vaata!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil