Muumid Rivieral

Hooaeg: Kohvikud 2019


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—21.00


Asukoht: Rookopli 17, Kärdla

Ülemereseiklus ootab lapsi ja lapsemeelseid fantaasiarännakule ja kirjandusretkele koos Soome Suursaatkonna ja muumiperega. Kui sa pole muumipere Riviera seiklustega veel tuttav, siis meie kohvikus saad seda suurelt ekraanilt näha. Kinoseansid algavad kell 13, 15, 17 ja 19. Ja kui film on nähtud, saad kepphobuste võiduajamisest osa võtta.

Teatavasti on kirjanikud ikka Rivieral käinud inspiratsiooni ammutamas ning on ju igati paslik pakkuda kirjanduslembelistele võimalust osa saada Aino Kallase raamatuesitlusest ja Tove Janssoni juubelile pühendatud rändnäitusest, mida meie kohvikus esitleb Soome Instituut.

Aino Kallase raamatust räägime kell 14–15. Autor Silja Vuorikurut intervjueerib Soome Instituudi juhataja Anu Heinonen, vestlus on soome keeles, Järvi Lipasti tõlgib eesti keelde. Raamatut saab kohapeal osta terve päeva jooksul.

Kõigile on pakkuda pureda mälumängupähklid ja parimad saavad väärikalt pärjatud. Oodata on Läänemere-teemalist viktoriini, igale osavõtjale väike auhind, peaauhindade loosimine kell 19.

Kõige selle juurde saab nautida Karjala pirukaid, Muumipapa tõhusat pannirooga ja muidugi pannkooke maailma parima Muumimamma moosiga.

Vaata ka: multifilmi "Muumid Riviera" treiler

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil