Pane Oma Meeled Proovile™

Hooaeg: Kohvikud 2013


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Kärdla kultuurikeskuses (Rookopli 18)

Kärdla kultuurikeskuses (Rookopli 18)
Avatud 12–20


Tahad saada osa millestki, mida on kogenud tuhanded inimesed üle maailma?

Tule kogemustekohvikusse, millesarnast Hiiumaal pole varem kogetud! Saad pimegiidide juhtimisel kogeda maitsvat toitu nägemismeelt kasutamata. See toob esile maitsemeele ja toidu tekstuuri peeneimad jooned ja detailid. Kas tead, kui head toitu võib endas peita üheaegselt põnev ja hirmutav sõna dieet?

Kui tahad olla kindel, et saad löögile – ole üks viiest ja registreeri kiirelt soovitud gruppi  http://www.doodle.com/3x7wyqibh8tniqmd#table. Gruppide nimekirja avaldame ka FB kodulehel hiljemalt 25.07.2013. Jäid välja? Proovi õnne kohapeal.

Maitsemeeled on uudsel ja omapärasel viisil proovile pandud? Soovid katsetada ka teisi meeli uudsetes olukordades?

Kohviku ees saad osa väljakutsetest, mida erinevates paikades alates Põlva rannast ja Tartu Tasku keskusest lõpetades Pimedate Ööde Filmifestivali, Tallinna Tehnikaülikooli, Teeviida ja noortemessidega on kogenud juba üle 1500 inimese.

Autasustatud simulatsioonide käigus on võimalus ületada erinevaid takistusi nägemismeelt, jalgu või kuulmismeelt kasutamata. Kohtud nutika koeraga, saad läbida takistusrada, proovida vigurprille ja rahumeelsel viisil kasutada söömiseks ka poksikindaid. Kõikide "Pane oma meeled proovile!™ formaadis osalejate vahel loositakse erinevaid auhindu.

Oled väljakutseks valmis? Tule ise ja võta kaasa nii sõber kui vaenlane. Tegemist jätkub kõigile – nii suurtele kui väikestele! Külasta ka meie Facebooki kodulehte, jaga meie lehte oma seinal, kutsu sõprad kohvikusse ja võid võita auhinna! https://www.facebook.com/ChallengeYourSenses

Toetajad ja partnerid: kohvikuklaasidele annavad tooni kohvikus osalejad, Kärdla linnavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Hiiu maavalitsus, paljud teised partnerid. Nimekiri täieneb!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil