Paradiis Pisikese Põrguga

Asukoht: Kõpu rahvamaja sees ja ees

Avatud: Reedel: 12.00-20.00

Ootame kohvitajaid reedel, 31. juulil Kõpu külamäele ühepäevakohvikusse Paradiis Pisikese Põrguga.

Paradiis on sisustatud Kõpu rahvamajja ja pisike suitsune grillipõrgu maja ette – seega pakume harukordset võimalust pääseda põrgust otse paradiisi ja ka tagasi tulla.

Kirikusaali koorirõdul musitseerivad Kõpu kitarristid Riho Sibul, Jaanus Nõgisto ja Erkki-Sven Tüür. Muusika vahele kõlavad Tõnu Õnnepalu ettekandes katkendid “Paradiisist”.

Ühepäevakohvikus pakume külastajale põrgulikku kohvinaudingut ja paradiislikke maitseelamusi: taevamanna mee ja piimaga, patune õun, grillitud tall, põrgutules küpsenud põrsas, einekomplekt “Viis leiba, kaks kala”, salat “Soodom ja Komorra”, ambroosia, soolasammas ja muud teemakohast.

Pärast kehakinnitust juhatame külalise vastavalt soovile kas paradiisi- või põrguteele. On ju Kõpu poolsaar tuntud rohkete pühakodade poolest, ka Tõnu Õnnepalu “Paradiis” ja Ristna Surfiparadiis asuvad siinsamas. Aga poolsaarel on ka kunagise äbajumala asukoht, Vanapagana eluase ja jäljed tema tegemistest. Parimatele paradiisi- ja/või põrguteel orienteerujatele auhinnad.

Avatud on pihitool, soodsa hinnaga saab osta patukustutuskirja ja aupaiste või soetada sarved ja saba.

Kava:
12.00–13.30 Tõnu Õnnepalu loeb katkendeid "Paradiisist" musitseerivad Kõpu kitarristid Erkki-Sven Tüür ja Jaanus Nõgisto
15.00 saab valmis vardapõrsas ja algab lihasöömine
18.00 musitseerivad Kõpu kitarristid Erkki-Sven Tüür ja Jaanus Nõgisto

Kohviku tulu läheb Kõpu rahvamaja piksekaitse paigaldamiseks.

Korraldaja: Kõpu piirkonna arendusselts Valguskiir

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil