Ra-ta-taaaa ehk Teeaeg!

Hooaeg: Kohvikud 2014


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Posti 4 (Maanteeameti Kärdla esinduse õuel)

Posti 4 (Maanteeameti Kärdla esinduse õuel)
avatud 12–20


Ra-ta-taaaas saavad kokku nooremad ja vanemad, vormikamad ja saledamad, pikemad ja lühemad nii ratastel kui ka rattata teelolijad. Meie kohvikus leiab teeline lisaks kosutavale soolasele ja magusale kõhutäitele veel aktiivset tegevust, mis aitab teda viia tagasi aega, kui ratas oli igapäevane sõidu- ja veovahend  nr 1. Kohviku personali ilmestab teenindajate ajastutruu riietus ja rõõmus naeratus. Meie kohvikus on ainulaadne võimalus saavutada joobetunnused ilma alkoholi tarvitamata.

Visuaalse atraktiivsuse eest hoolitseb Maanteemuuseum väljapanekuga, mis annab ajaloolise ülevaate liiklusohutuskampaaniate läbiviimisest ja ratta arengust läbi aegade.

Teelistel, kel jalad villis, pakume võimalust murul vaipadel niisama pikutada, pakutavaid hõrgutisi nautida ja samal ajal liiklusteemaliste testide ja ristsõnadega rinda pista. Lisaks on kõikidel külastajatel võimalus mõõdukat kehalist koormust nõudvate tegevustega teeaega veeta, mille tarbeks on kohviku meeskond rajanud jalgratta vigursõiduraja. Külastajatel on võimalik katsetada liikumist erinevatel kaherattalistel.

Kohvikukülastaja kasutuses on suur siseõu koos aktiivsete liiklusalaste tegevustega ja roheluses asuva kohvikuga.

AJAKAVA

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil