Roheline Kapsauss

Hooaeg: Kohvikud 2010


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12:00—20:00


Asukoht: Kalda 1, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Kalda 1
Avatud kuni 20.00

Kindlasti mäletate aega, kui olite armunud, tundsite end õnne tipul, jalad ei puutunud maha, elu oli täis põnevust, ootusi – just seda tunnet pakume!

Loomulik, naturaalne toit on maitsev, pakub meelelist naudingut ja sügavat rahulolu, tugevdab tervist. Ka puhkus ja kehaline aktiivsus, armastavad suhted, hea töö ja hingerahu on rahuldust pakkuva elu nurgakivid.

Meie kohviku toitudest leiad palju A- ja K-vitamiini. K tähendab kodusvalmistatut ja A tähendab, et kõik on armastusega tehtud.

Kutsume teid kaasa avastusretkele. Kõndige julgelt meie kohvikusse, et leida selline toitumisviis, mis toidab tõepoolest nii teie keha, meelt kui hinge. Kohviku poest saab midagi meeldivat koju kaasa proovimiseks osta.

Kohvikus teeb reiki õpetaja Kreet Rosin biomarkeri teste, mis näitavad, millest keha kõige enam puudust tunneb: kas süüa naati, maltsa või hoopis juua rohkem vett...?

Külas on ka Merike Tärk Eesti Sojaliidust, kes õpetab kohapeal sojapiima ja jogurti tegemist, jagab retsepte ning räägib tervislikust toitumisest.

Kohapeal saab osta Vändra pärmita ökoleiba ning käsitsi valmistatud südame- ja küüslauguleiba. Müügil on kohvikutepäeva küünlad. 

Andku see kohvik teile indu ja ideid enda ja oma tervise eest hoolt kanda!

Kell 13 ja 17 Soja ja sojatoodete tutvustamine (kestab u poolteist tundi)

Kell 13.30 kuni 20 Biomarkerite mõõtmine. Esimest korda 150.-, varem teinutele 100.-. Mõõtmine kestab 15 minutit.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil