Romantiline Rannatee

Hooaeg: Kohvikud 2010


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12:00—24:00


Asukoht: Hausma teel

Hausma teel
Avatud kuni 24.00

Pärnumaa Romantiline Rannatee on teekond, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Iklast Varblani, põigetega Kihnu saarele ja ka sisemaale, kus on märgid Läänemere endisest rannajoonest. Romantiline Rannatee ühendab endas teid ja radu, teenindusasutusi ja kultuuri-, ajaloo-  ning loodusväärtusi ja -sündmusi, mis jäävad Pärnumaa kümne (Häädemeeste, Tahkuranna, Sauga, Saarde, Audru, Lavassaare, Tõstamaa, Varbla, Kihnu ja Koonga) valla piiridesse.

Et aga meie Rannateel ei ole piire, siis hiidlaste lahkel loal ulatub ta esmakordselt sel aastal mandrilt üle väina ning otse Hiiumaa pealinna Kärdlasse osalemaks kohvilähkrite pühal üritusel – 15 kohviku päeval. Ainsama mandrilt pärit külaliskohvikuna tahame Teile tuua oma kirevat ja tegevusterohket Rannateed, kus kehakinnitust ja ajaveetmist leiate kogu perega.

Meie kohvikus saate maitsta rannarahva head ja paremat. Mis see saab olema? Selleks et teada saaksite, ootame Teid 7. augustil 2010 alates 12.00 kuni südaööni Kärdla mere rannal. Ainult sel päeval ulatub Pärnumaa Romantiline Rannatee Kärdlani.

Toredate kohtumisteni Pärnumaa Romantilise Rannatee kohvikus Kärdlas – kohvilähkrite pealinnas.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil