Saaremaa Ekspress

Hooaeg: Kohvikud 2016


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Kärdla bussijaamas (Sadama 13)

Kärdla bussijaamas (Sadama 13)
avatud 6. augustil kl 12.00–24.00
Saarlaste ja hiidlaste igipõlist rivaalitsemist ning teineteise kulul tehtavaid teravaid nalju teame me kõik, kuid kõigest sellest hoolimata on meil suur ja igavene ühisosa, mis väljendub armastuses kala, koduõlle ning hea kohaliku toidu vastu. Just seda kõike soovimegi otse ekspressina Saaremaalt erinevates vormingutes ning meeldejäävate maitseelamustena oma headele naabritele pakkuda.

Õllekraanist on voolamas hiljuti oma 25. juubelit pidanud Pihtla õlleköögi Taluõlu ja erinevad uudis- ning juba tuntud käsitööõlled, grillil küpsevad saaremaisest maheveiselihast valmistatud burgerid ning lisaks leiab kohapeal maitsmiseks ja kaasaostmiseks veel muudki soolast ning magusat saaremaist kraami. Nälga ei pea tundma ka taimetoitlased. Kohvikut Saaremaa Ekspress iseloomustabki ennekõike värske, enamjaolt saaremaine tooraine ja hoolikalt valitud maitsed. Kohviku asukoht näitab aga meie rändkohviku olemust ja saareelanike kohanemisvalmidust erinevate olukordadega.

Kuna Saaremaa Ekspress on kõikide saarlaste kogunemiskohaks, siis on igale saaremaist päritolu tõendada suutjale kohvikus väike üllatus.

Tulge veetke üks elamusterohke päev saarlaste seltsis Hiiumaal koos heade maitsete ning toredate lugudega saarlastest ja hiidlastest!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil