Siiru-Viiru-Siseõu

Hooaeg: Kohvikud 2012


Asukoht: Rootsi 3, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Rootsi 3
avatud 12–20


Üks Rootsi tänava hoov muutub üheks päevaks Siiru-Viiru-Siseõu lastekohvikuks, kus kohtuvad maitsvad road, lõbusad tegelased ja vahvad tegevused. Meelelahutust jagub sellel päeval nii väikestele kui suurtele. Pisematele on oma nurk koos eakohaste mänguasjadega, suuremad leiavad vahvaid mänguasju ja tegevusi kogu hoovist. Emmed-issid ja kõik sõbrad saavad mängida lauamänge, kui neil muidugi hea toidu nautimise kõrvalt selleks aega jääb.

Pika päeva jooksul meisterdame, loeme muinasjutte, mängime ringmänge, kohtume muinasjuttudest ja multifilmidest tuntud tegelastega, minilaval saavad lauluga esineda kõik Kärdla pisikesed superstaarid ning soovi korral on võimalik endale saada vahva näomaaling.

Siiru-Viiru-Siseõu maitsvast ja tervislikust kohvikumenüüst leiab oma lemmiku ka kõige nõudlikum külaline. Pakutakse kõigile tuntud soolaseid ja magusaid toite, suupisteid ja jooke alates supist ja kartulisalatist ning lõpetades kookide ja vanade heade suhkrukaramellist „kukekommidega“. Kui kõht heast paremast juba päris punnis, siis jäneste lemmik porgand või väike õun ikka mahub.

Rootsi tänav kui üks Kärdla vanimaid tänavaid oli juba aastakümneid tagasi paik, kus lapsed said mängida ja lõbusalt aega veeta. Sellist pilti tänapäeval enam sageli ei näe. Tuletame selle jälle meelde ja paneme tänava lastest kihama!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil