Spice Girls

Hooaeg: Kohvikud 2019


Avatud: pühapäeval, 4. augustil kl 11:00—18:00


Asukoht: Harju-Rätsepa tuulik Harju külas

Harju küla Hiiumaa lõunaosas meelitab oma mõnusa asukoha, rõõmsate inimeste ning tõelise Hiiumaa hingega. Harju-Rätsepa tuulik on kogunemispunkt nii uudistavatele turistidele kui ka kohalikele noorukitele ning külaelanikele. Spice Girls kodukohvikul on hea meel teid juba kolmandat aastat järjest kostitada Harju tuuliku all.

Ka seekord on meie kohviku tõmbenumbriks eelmiste aastate külastajate vaieldamatu lemmik: tuliselt vürtsikas Iki chili con carne. Kausitäie tulise chili juurde käib kaasa ka meelepärane garneeringute valik krõbedatest nacho’dest värske salatini. Soolase ampsuna pakume veel Kristeli seenesalatikorvikesi. Oma juba tuntud headuses on ka sel aastal Maiasmokkade menüüs Kelly banaanikeeks, Maki Kirju Koer, Triinu tiramisu ja Elyse pulgakoogid.

Ainult kohvikutepäevadeks saabub ka sellel suvel Hiiumaale tõeliselt maitsev specialty coffee ehk erikohv! Kohvi on võimalik kohapeal nautida nii klassikaliste cappuccino’de või latte’dena kui ka veidi põnevamatel käsitöömeetoditel valmistatuna! Lisaks on võimalik täiendada koduseid kohvivarusid soetades kaasa pakk värsket kohvi!

Ootame teid taaskord külla!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil