Stopp

Hooaeg: Kohvikud 2013


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Uus 25, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Uus 25
Avatud 12–20


Stopp! Sauad kätte ja fooris roheline tuli!

Legendaarse Hiiumaa liiklusinspektori ja rallimehe Erkki Orunuka rajatud autokooli ümber vurab kohvikutepäeval kirev liikluskeeris. Siin, kauni merevaatega teede ristumispaigas on põhjust peatuda!

Politsei- ja Piirivalveametist tuleb külla Lõvi Leo ja pisikesi liiklejaid ootavad terve päev meeleolukad mängud. Et liiklusohutuse kuldreeglid ikka meeles püsiksid, teritavad suuremate liiklejate mälu sõbrad Maanteeametist. Meeleolu loovad mõnusad kodumaised liiklus-ja rallihõngulised helid ja filmikaadrid. Domineerivad valgusfoori värvid ja vormid.

Pakume nii toekamat kui kergemat soolast kõhutäit, oma lemmiku leiavad meil nii liha- kui kalasõbrad. Maiasmokki ootavad koogid ja tilluke suvine üllatusdessert. Liikluskeerises aitab ärksana püsida kohv.

Veel leiab meie kohvikus vihjeid ja mälukilde Hiiumaa värvikast ralliajaloost. Rallisport on siinmail ju ikka au sees olnud ja ka Kärdla on läbi ajaloo kuulsust kogunud rallide toimumise paigana.

Programm

Terve päev leidub tegevusi suurtele ja väikestele: liikustestid, müüdimurdjad, fotorobot, pusled, reis ümber Eesti, liiklusmemoriin, kaardimäng liiklusest jne. Palju auhindu Politsei- ja Piirivalveametilt ja Maanteeametilt. Kohal Lõvi Leo. 

14.00 Kuldvillak: jalgrattur
15.00 Kuldvillak: sõidukijuht
16.00, 17.00, 18.00, 19.00 Õppefilmid Kaspar ja Georg

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil