Trafo Õu

Hooaeg: Kohvikud 2008


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 11:00—19:00


Asukoht: Elektrijaama hoovis, Vabrikuväljak 10, Kärdla, Hiiu maakond, Eesti

Elektrijaama hoovis (Vabrikuväljak 10)

TULGE PINGEID MUUNDAMA, sest meil on TRAFO! Ja kellel meist üldse pingeid ette ei tuleks? Tööl, kodus, puhkehetkel... Muundame nii laste, noorte, keskealiste kui vanade nais- ja meessoost kodanike pingeid. Pingeid saab muundada milleks tahes, aga ikka ja ainult positiivses suunas. Ikka paremaks ja paremaks. Sest meil on TRAFO.

TRAFO on vahelduvvoolu või -pinge muundaja, ütles meile sõnaraamat. Aga kõik me oleme ju päevi, nädalaid ja kuid vahelduvate pingete kütkes. Elu vooluringis.

Nüüd on ainult ühel päeval võimalik kõik negatiivne tuua ühepäevakohvikusse TRAFO. Kella 11-st kuni 19-ni. TRAFO asub vana elektrijaama õuel (kus siis veel!) mitmel pool: Vabaduse tänava poolsel platsil möllavad lapsed, kohal on tuletõrjeauto, millel tohib ronida ja võib-olla natukene vettki pritsida. Vanemate jaoks kohvilauad. Nuutri jõe kaunistel kallastel on piknikupaik; oma tekki pole vaja kaasa võtta, piknikukorvi võib ka koju jätta – tekid on juba laotatud Nuutri jõe kahele kaldale tammi juures; teid teenindavad kauneimad ettekandad, üks neist isegi laulev (Susan Lilleväli).

Pingeid aitavad muundada ekskursioonid diisel-elektrijaamas tarkede giidide saatel, tuletõrjujad, puhkpilliorkester ja mitmesugused etteasted.

Oleme TRAFO ka isiksustanud. Ta on hispaania päritolu, ta nimi on Trafo ja ta on ise ka kogu aeg kohal.

Meid on väga lihtne leida: võtate kursi elektrijaama korstnale, hakkate tulema ja oletegi kohal! Kui liigute kaardi järgi, siis asume Vabaduse tänava, Vabrikuväljaku ja Lubjaahju tänava (ehk siis Rannapaargu juurde viiva tee) vahelisel suurel territooriumil.

Kogu atraktsioon kokku muundabki teie pinged mittepingeteks igaveseks ajaks ja kannab ühist nime TRAFO ÕU.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil