Truubi Talu Trust

Hooaeg: Kohvikud 2017


Avatud: neljapäeval, 1. augustil kl 12.00—20.00


Asukoht: Kassari külas Truubi talu õuel

Kassari külas Truubi talu õuel
avatud 3. augustil kl 12–20 


Kassari kultuurineljapäevade kohvikutuur esitleb: 

Just! Meil on peale 20-aastast aktiivset tegevust trahteris Vetsi Tall, kus pakkusime  lihtsat ja tervislikku talutoitu, nüüd kaheliikmeline pensionäride trust.

2010. aastal ehitasime oma kodu madalavõitu, kuid armsasse metsatukka. Et vesi liiga ei teeks, tuli kraavid truubitada. Nii see talu nimi sündis.

Oma laste ja lastelaste lõbuks ja tarbeks, vahel ka lähedaste-sõprade-tuttavate tellimisel keedame, küpsetame, paneme purki, soolame ja suitsutame… Vahet pole, kas seeni, marju, liha või kala. Meie toidud valmivad hiiumaisest toorainest ja vanaemade toidusedeli järgi. Peened toidud jäägu teiste teha. Meie pakume sulle lihtsat ja tervislikku talutoitu uues kuues. Metsaseened, maasuitsuliha ja suitsukala, mõnusad mahlajoogid, ei puudu ka koogid…

Räägime toiduainete säilitamise viisidest vanal ajal, mil polnud veel elektrit ja külmkappe. Naudime metsalillede ja heinamaa ilu, vaatame Kopli Tiidu lambaid, räägime külaelust ja maakodust muutuvas ajas. Lastele avar muruala, kus saab mängida kuulimängu (petanki) ja hoovil "Uka-ukat", mängida palli, kus suur lastesõbralik koer Lonni ka kindlasti osaleb.

Et sa meid kergemini leiaks, siis paneme sildi Kassarit läbiva maantee äärde, mis juhatab sind külavaheteele ja otse õuele. Truubil näeme!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil