TV3 kohvik

Hooaeg: Kohvikud 2015


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Kärdla sadamas

Kärdla sadamas 
avatud 1. augustil kl 12-st südaööni


Superstaarisäras TV3 kohvik kutsub maitsma, mängima ja muusikat kuulama!

Tänavu esmakordselt osaleb Hiiumaa kohvikutepäevadel TV3, avades 1. augustil telekohviku Kärdla jahisadamas. TV3 kohvik kostitab külastajaid teleprogrammist inspireeritud üllatustega, mis sobivad kohvi-koogi kõrvale imehästi! Eriliseks teeb asja teadmine, et hõrkude küpsetistega on rahvast tervitamas eetri- ja superstaarid, kes lahutavad samal ajal ka meelt.

Külastajaid ootavad põnevad mängud, viktoriinid, õnneloos ning mõnus muusika. „Me armastame Eestit“ saatest inspireeritud mängu kutsub nuputama Mart Mardisalu; TV3 ihaldatud fännimeenetega õnneloosi ootab osalema Annely Adermann; tuju tõstab Erkki Sarapuu, kes hoiab sel päeval silmad lahti „Võimalik vaid Hiiumaal“ teemal. TV3 kohviku erikülaliseks on kuues superstaar Jüri Pootsmann, kelle eksklusiivne kontsert vallutab nii noorte kui ka vanemate kohvikuliste südamed. Kohal on ka Hiiumaale suvekodu loonud Sirje Eesmaa, sest tänu talle saab just TV3 kohviku kaudu kohapealsest melust osa terve Eestimaa, kui otse sündmuspaigalt jõuavad eetrisse augustikuu esimese päeva „Suvised Seitsmesed“. Telekohviku lõpetab "Eesti otsib superstaari" saatest tuule tiibadesse saanud Mikk Mäe kontsert.

Kärdla jahisadama vallutav TV3 kohvik ootab 1. augustil kõiki sõpru ja tuttavaid külla ning lubab ikka rohkem maitset, rohkem üllatusi ja rohkem elu!

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil