Vaid Mõrrad ja Tropid ja...

Hooaeg: Kohvikud 2012


Asukoht: Kalasadamas

Kalasadamas
avatud 12-st südaööni


Kalaturu kohvik asub kärarikka ja kireva kalaturu vahetus läheduses, kus kuivavad mõrrad ja puhkavad tropid. Loomulikult on kohviku igapäevane elu kalaturust mõjutatud. Meritsi saabub siia igasugu huvitavaid tüüpe ja kraami, mida saarel enne nähtud pole. Tänu sellele juhtub ka kohvikumenüü olema isevärki ja mitmekesine. Nii ka muusika, mis kohvikus ja selle ümbruses kõlab, on tuttav ja tundmatu, aga kindlasti mitte igav. Ja mine tea, ehk saab kohvikus end mõnele laevale pakkuda, kokaks või nii...? Selge see, et kohvikus suuremat sorti möllu saab, siin saavad kokku kõik, kel vähegi merega pistmist.

Kalaturg ise on ka moekas, sealt saab otse paadist osta värsket, kuivatatud, soolatud, suitsutatud ja teistmoodi, kes teab veel, kuidas mooritud kala. Müügiks läheb muudki kohalikku toidupoolist. Igaljuhul peab kalaturult läbi tulema, sest turg on lahti kuni kaupa jätkub! Õhtupoolikul tantsitakse täitsa oma ja kaugete maade rütmide saatel koos päikeseloojangusse!

12.00 Kohvik avatud. Pakume kala nii- ja naamoodi, peenemaid kooke ja lihtsamaid pirukaid ning loomulikult kohvi ja seda kohe potiga. Kogu päeva vaatamiseks Rannarahva Muuseumi näitus "Vanad mõrrad".

13.00 IIUKALA Bänd ja kalalaulud

16.00 IIUKALA Bänd ja merelaulude laulmine

19.00–22.00 Tantsuõhtu koos IIUKALA Bändi ja kõikide kohvikukülastajatega

22.00 Kohvik avatud "after party" muusika taktis kuni südaööni

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil