Cafe Orientale esitleb:
Võimalik Vaid Venemaal

Hooaeg: Kohvikud 2019


Avatud: laupäeval, 3. augustil kl 12.00—24.00


Asukoht: Uus 22, Kärdla

Cafe Orientale kohvikute kirjus mosaiigis on olnud tükikesi Oriendist, Kreekast, Prantsus- ja Saksamaast. Seekord on suund idanaabrite poole. Unustagem nõukogulikud kaelarätid ja pioneerikoondused ning naudime, mida pakuvad ääretu slaavi hing, köök, muusika, traditsioonid.

Meie seekordses kohvikus saab maitsta lihtsaid, aga ka peenemaid vene roogi, mis oleks vuntsimööda isegi bojaaridele. Samovar huugab ja ahjust tuleb värskeid pirukaid nagu havi käsul. Kindel on see, et keegi ei pea lahkuma tõdemusega – sõin ja jõin seal minagi, suhu ei saand midagi.

Mis oleks pidu laulu ja tantsuta – igaüks saab kaasa ümiseda ja jalga keerutada, algajatele on siinjuures abiks tõelised meistrid. Pealegi saab proovile panna oma vene keele oskust ning teadmisi selle suure riigi kohta. Kiikame vene filmikunsti kullafondi ja pakume „Briljantkäe” töötoas kipsi panemist ning kipsi eemaldamist. Postkontorist on võimalik maailmaavarustesse saata meeleolukaid postkaarte, lapsed saavad selgeks matrjoškade joonistamise.

Võtame teid, kallid külalised, Uuel tänaval vastu soola, leiva ja avatud südamega!

 

Kuidas tulla: endine Mõmmi lasteaed

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil