Kodutee kohvik

Hooaeg: Kohvikud 2019


Avatud: pühapäeval, 4. augustil kl 10.00—20.00


Asukoht: Tempa küla

Eelmise sajandi alguses ostis Juhan Paju Suitsu-Nigula talu päriseks, nagu tol ajal paljud teisedki. Tänaseks on talu jagatud kaheks – Suitsu-Nigula ja Antsu-Nigula talu piiril avame oma ühepäevakohviku.

Kodutee kohvik jääb mandrikülaliste koduteele, enne praamile minekut jõuate kindlasti meie juurest läbi tulla. Ootame siiski ka neid külalisi, kellele kohvik just otse koduteele ei jää. Varuge aega, sest meie juures on tegemist kuhjaga – saab oma kätega proovida vorstitegu, käia matkarajal, kuulata elavat muusikat, saada tuttavaks lammaste, koerte ja kassidega. Külla tuleb Pipi Pikksukk.

Süüa saab ka. Alustame juba hommikul kell 10, pakume pannkooke ja …. hommikueinet.

Kaisa pagaritöökoda on terve päeva avatud, värsked pirukad ja koogid tulevad otse ahjust. Ants grillib nii tavalisi kui ka ebatavalisi asju, kindlasti saab grillil tehtud laavakooke (rohkem küll tuntud šokofondandi nime all). Meie teeme neid väligrillil savipottides. Viktor toimetab suitsuahju juures ja suitsutab seda, mida on õnnestunud kinni püüda.

Kui midagi Hiiumaa maitsetest väga mokkamööda on, saate seda koduteele kaasa osta.

 

Kuidas tulla: Väga lihtne: sõitke Kärdlast otse Heltermaa sadama poole ja täpselt 12-ndal kilomeetril pöörake paremale. Seal olemegi.

* Sõidujuhiste saamiseks kliki ikoonile kaardil