Kohvikupidajatele

Nelja päeva jooksul 1.–4. augustil 2019 on avatud ühepäevakohvikud üle terve Hiiumaa: 1. augustil Kassari saarel ning 2.–4. augustil kõikjal mujal Hiiumaal.

Selleks et osaleda Hiiumaa kohvikutepäevadel oma kohvikuga, saada idee hiljemalt 30. aprilliks meie veebis oleva vormi kaudu. 

Ideekavand peaks sisaldama:  

  1. kohviku teema ehk milline on teie kohviku stiil või keskne mõte. (Varasemad osalejad leiad meie kodulehe aastakäikude rubriigist.)

  2. kohviku asukoht: eelkõige on oodatud koduaiad ja -õued.

  3. kohviku kokkupuutepunkt kohaliku ajalooga: kuidas teie kohvik suhestub kohaliku ajalooga ja kuidas te seda kohvikus esitlete.

  4. kohviku tegijad: milline seltskond ja kui palju inimesi on kaasatud kohvikupidamisse.

Söömaaja korraldajatele

Söömaajad toimuvad kohvikutepäevadega samal ajal ehk 1.-4. august 2019. Pakkuda võib nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ükskõik millises Hiiumaa nurgas. Söömaaeg erineb kohvikust selle poolest, et võõrustaja saab ise öelda, mitut külalist on valmis vastu võtma ning millisel kellaajal. Söömaaeg võib olla temaatiline ehk suunatud sarnaste huvidega inimestele, aga ka täitsa vaba karvaste ja suleliste kohtumine, kus ühiseks huviks ainult söömine. Söömaaja registreerimiseks avalda meile soovi hiljemalt 30. aprilliks:

  1. söömaaja aeg ehk millisel kohvikutepäeval ja millisel kellaajal söömaaega pakud

  2. söömaaja koht ehk kus Hiiumaa nurgas oma kokakunsti demonstreerida plaanid

  3. söömaaja osalejate arv ehk mitu inimest Sa oma köögilaua (terrassilaua, piknikulina, jne) äärde ära mahutad

  4. söömaaja sisu ehk millist toitu pakkuda kavatsed, kas on oodata eeskava, kas külalistel võiks olla mõni ühine huvi

  5. söömaaja hind ehk kuidas võiksid külalised söömaaja eest tasuda – loomulikult võib alati maksta rahas, aga teinekord on hea, kui külalised toovad kaasa hoopis midagi muud kasulikku

Ühepäevakohviku või söömaaja registreerimine

Registreerimisi võetakse vastu 1.02.2019–30.04.2019

 

Aitäh kõikidele toetajatele, kes Hiiumaa kohvikutepäevadele kaasa aitavad!