Registreerimistingimused

OSALEMISTINGIMUSED
Hiiumaa kohvikutepäevad 2019

Hiiumaa kohvikutepäevade peakorraldaja MTÜ Kärdla Kohvikutepäev pakub ühepäevakohvikutele alljärgneval moel tuge:

1. Ühepäevakohvikute nimekiri:

MTÜ Kärdla Kohvikutepäev koondab kokku ühepäevakohvikute ideekavandid, täpsustab asukohad ja lahtiolekuajad. Lõplik kohvikute nimekiri on valmis mais 2019. Kohvikud avalikustatakse Hiiumaa kohvikutepäevade veebis www.kohvikutepäev.ee hiljemalt juuni alguses.

2. Koolitused ja nõustamine:

Juunis ja juulis 2019 toimuvad kohvikupidajatele kaks info- ja koolituspäeva, mille eesmärgiks on aidata osalejaid Hiiumaa kohvikutepäevadeks ette valmistuda ning jagada infot erinevate korralduslike küsimuste ja teavitamisega seoses.

3. Sponsortooted ja ettevõtete koostööpakkumised:

Kõik ühepäevakohvikud saavad erinevaid sponsortooteid (täpne nimekiri selgub juunis 2019). Lisaks pakuvad mitmed ettevõtted kohvikutele soodushinnaga tooteid.

4. Reklaam ja teavitus:

MTÜ Kärdla Kohvikutepäev korraldab ühepäevakohvikute reklaami ja teavituse kodulehe, Facebooki, Instagrami, plakatite, erineva meediakajastuse abil. Anname välja kohvikute asukohtadega kaardi ja kohvikuid tutvustava brošüüri.

5. Kohvikute sildid:

Kõik ühepäevakohvikud saavad oma kohviku nimega sildid (mis tuleb tagastada peale kohvikutepäevi).

6. Load ja kooskõlastused:  

Koordineerime ühepäevakohviku avamisega seotud vajalike avalduste/teavituste esitamist ja väljastamist (Veterinaar- ja Toiduameti teavitust ja enesekontrolliplaan; alkoholimüügiluba)

8. Roheline kohvikupidamine:

Soovitavalt võiks kasutada kohvikutes tavalisi lauanõusid, aga kui see ei ole kohe üldse võimalik, siis kindlasti peaksid ühekordsed nõud olema biolagunevad. MTÜ Hiiumaa kohvikutepäev korraldab biolagunevate nõude ja muu bioprügi äraveo.

Mida ootame ühepäevakohvikutelt:

1. Suurepärase kohvikuelamuse pakkumist Hiiumaa kohvikutepäevade külastajatele.

2. Osalejad saadavad oma kohviku tutvustuse ja foto Hiiumaa kohvikutepäevade kodulehel avaldamiseks hiljemalt 31. maiks 2019.

3. Infopäevadel-koolitustel osalemine on kohustuslik.

4. Ühepäevakohviku osalustasu on 100 eurot (tasumine arve alusel peale kohvikutepäevi).

5. Ühepäevakohvik peab esitama teavituse ja enesekontrolliplaani Veterinaar- ja Toiduametile; alkoholimüügi korral tuleb esitada avaldus MTÜ Kärdla Kohvikutepäevagle, kes väljastab müügipiletid.

6. Kõik kohvikud peavad läbi mõtlema, kuidas toimida võimalikult keskkonnasõbralikult. Kohvikud, kes kasutavad ühekordseid nõusid, peavad kasutama biolagunevaid ühekordseid nõusid.


 

Aitäh kõikidele toetajatele, kes Hiiumaa kohvikutepäevadele kaasa aitavad!